OPRAWY


      Oprawa kanałowa twarda / miękka - wysoka jakość okładki oraz prezencja to walory tego typu oprawy. Praca przy pomocy tego typu złączenia otrzymuje elegancje, dobrze się prezentuje i jest polecana przez nas jako wykończenie prac magisterskich, doktorskich i wszystkich tych które mają prezentować najwyższą jakość.

      Oprawa na grzebiet - oprawa na grzbiet łączy elegancje i wysoką praktyczność. W każdej chwili można taką pracę wyciągnąć z okładki nie tracąc przy tym na jakości oprawy. Taki grzbiet można wykorzystać więcej niż jeden raz.

      Bindowanie - elegancki i praktyczny sposób oprawy prac, wydruków, dokumentacji polegający na spięciu grzebieniem kartek pomiędzy przezroczystą i kolorową okładką. Taka praca bardzo dobrze się rozkłada co ułatwia jej przeglądanie i czytanie. Zbindowaną pracę w łatwy sposób można rozłożyć aby wymienić strony, a także nie ma problemu z późniejszym jej skserowaniem.

      Laminowanie - laminowanie dokumentów od wizytówki do A3 - oferujemy laminowanie każdej ilości i wielkości dokumentów. Po zalaminowaniu praca otrzymuje trwałość poprawia się jej sztywność a przy zdjęciach zwiększa się ich kontrast przywołując lepsze - żywsze barwy i nadaje wyrazistość.